בית ספר שדה - שער הגיא
בית ספר שדה - שער הגיא
צור קשר גלריה מפת הגעה ראשי

שתף בפייסבוק  

ט"ו בשבט עם בית ספר שדה שער הגיא

ט"ו בשבט עם בית ספר שדה שער הגיא

סדנת פריחה

ט"ו בשבט הוא יום חגו של הטבע. לכבוד החג לובש הטבע צבעים ובגדים מיוחדים. סדנה חווייתית שתלמד אותנו על הצומח המקיף אותנו. מה מיוחד בכל פרח? איך מזהים צמחים? נלמד על השימושים השונים שהאדם יכול לעשות בצומח המקיף אותו.


סיורי פריחה

סיור בטבע, בהרי ירושלים בעקבות הצמחייה הים תיכונית. במהלך הסיור נפגוש צמחים, שיחים, עצים ופרחי העונה. נלמד על הצמחייה הים תיכונית ועל מה שמייחד את הפרחים והצמחים בהרי ירושלים.


יום הולדת לכנסת

בט"ו בשבט בבניין במרכז ירושלים, התקיימה האספה הראשונה של כנסת ישראל. מאז גדלה המדינה ונבנה משכן חדש לכנסת ישראל – משכן הכנסת שבקריית הלאום. ליד משכן הכנסת הוקם גן הוורדים, ריאה ירוקה בלב קריית הלאום. סיור מיוחד על אהבה לטבע ועל אהבה למולדת. נלמד על הקשר בין הטבע לציונות, בין האדם לארצו, לטבע הארץ.


סדר ט"ו בשבט

במהלך הדורות נוסד מנהג מיוחד של סדר ט"ו בשבט. ניתן להזמין את מדריכי בית ספר שדה שער הגיא לערוך סדר ט"ו בשבט אצלכם, או אצלנו. המדריכים שלנו יעניקו לכם חוויה של סדר ט"ו בשבט, שמשלב בתוכו מדרשים, מנהגים, שירים, טבע, היסטוריה והרבה אהבה לארץ.


להזמנות – חייגו: 02-5331665

לכתבות נוספות בהרצאות ופעילויות
היו זמנים אז במשלט ישבנו

"היו זמנים אז במשלט ישבנו"

"הסיפורים שמאחורי השירים"-הרצאה בהנחייתו של אביחי ברג


  בית ספר שדה - שער הגיא - מושב בית מאיר ד.נ. הרי יהודה מיקוד 90865,   טל: 02-5331665,   פקס: 02-5331667,   bisash@ramotshapira.org.il